Misyonumuz:

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında konsantre renk – katkı ürün ve hizmetleri üretmek.

Ülke kalkınmasında önemli rol üstlenen üretici firmalarımıza uygun fiyat, kaliteli çözümler sunmak, çevreyi ve insan sağlını önemseyen bir firma olmak.

Vizyonumuz:

Plastik sektöründe, hayati bir önem arzeden Masterbatch katkılarıyla, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve değişimi yönlendiren. kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Çağdaş ve modern makinelerde üretilen Masterbatch boya ve katkıları ile, plastik üreticilerinin çözüm ortağı olma fikri ile yola çıkan; kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen; güleryüz ve sıcak dostluklar içerisinde her zaman uygun fiyat, satış sonrası destek anlayışını ön planda tutan MİNE PLASTİK LDT.ŞTİ “Mine Colours” sektörün öncü kuruluşlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz:

Türkiye’nin gelişimi ve global dünya teknolojileri ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan plastik ve dönüşüm teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve yeni teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan Mine Plastik:

Güvenilirlik,

Yüksek sorumluluk duygusu,

Deneyim,

Kalite bilinci

Sürekli gelişim inancı,

İş ahlakına bağlılık,

Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.