Masterbatch Üreticisi Mine Plastik

Mine Plastik, masterbatch boya ve katkılarını yüksek kalitede üretip yurt içi ve yurt dışına gönderen Türkiye’deki en önemli Masterbatch üreticilerinden biridir.

Misyonumuz:

Müşterilerimizin başarısı için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında konsantre renk – katkı ürün ve hizmetleri üretmek.

Ülke kalkınmasında önemli rol üstlenen üretici firmalarımıza uygun fiyat ile kaliteli çözümler sunmak.

Çevreyi ve insan sağlını önemseyen bir firma olarak “Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu” ilkesiyle yolumuza devam etmek.

Vizyonumuz:

Plastik sektöründe, hayati bir önem arz eden Masterbatch katkılarıyla, yurt içinde ve yurt dışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunmak. Teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve değişimi yönlendiren kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir firma olmak. Yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Çağdaş ve modern makinelerde üretilen MASTERBATCH boya ve katkılarıyla plastik üreticilerinin çözüm ortağı olma fikri ile yola çıktık. Kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edindik. Güler yüz ve sıcak dostluklar içerisinde satış sürecinde her zaman uygun fiyat ve satış sonrası destek anlayışını ön planda tuttuk.

MİNE PLASTİK LDT. ŞTİ. “Mine Colours” markası ile sektörün öncü kuruluşlarından biri olmayı hedefliyor.

Değerlerimiz:

Türkiye’nin gelişimi ve global dünya teknolojileri ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan plastik ve dönüşüm teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve yeni teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan

Türkiye’deki en önemli masterbatch üreticilerinden biri olan Mine Plastik:

Güvenilirlik,
Yüksek sorumluluk duygusu,
Deneyim,
Kalite bilinci
Sürekli gelişim inancı,
İş ahlakına bağlılık,
Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği anlayışına sahiptir.

Visit Us On LinkedinVisit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube